Regulamin

 

 

 

 Regulamin sprzedażowy:

Pomimo wszystkich zabezpieczeń paczek, ze względu na czynniki niezależne od nas ( różnice temperatur panujące w różnych zakątkach Polski, forma dostarczenia przesyłki przez placówkę odbiorczą, temperatury panujące, czas noszenia paczki przez dostarczyciela itd.) wszystkie wysyłki realizowane są na odpowiedzialność kupującego  . Szczegóły w regulaminie wysyłek zimowych poniżej!!!

 Wysyłka realizowana jest od poniedziałku do ŚRODY  po odnotowaniu środków na koncie lub otrzymaniu potwierdzenia przelewu na adres mailowy:  hodowla.karmowa@o2.pl najpóźniej do godz.12:00).

1. Bez względu na ilość i rodzaj zakupionych pakietów koszt wysyłki wynosi  22zł


2. Paczki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej paczką pocztex 2.0 za przedpłatą


3. Możliwy jest odbiór osobisty w hodowli po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.


4. Wszelkie informacje związane ze zmianami realizowania wysyłek z powodu przypadających dni wolnych lub innych okoliczności( np. niesprzyjające warunki atmosferyczne) będą umieszczane w zakładce AKTUALNOŚCI.


5. Sklep Locusta nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie opóźnienia związane z dostawą paczek przez Pocztę Polską.

6.Nieopłacone zamówienia ,po 7 dniach są anulowane ,a ewentualne przelane środki są odsyłane z automatu.

 

Warunki wysyłki zimowej

Pragnę poinformować, iż wysyłki zimowe ( od 01. 11. do 01.04) odbywać się będą na następujących warunkach:
1) jeżeli średnia prognozowana temperatura w dzień spadnie poniżej -5st. do opakowania kartonowego dołączony będzie gratis heat pack 48godz.
2) przy średnich temperaturach ok. -10st. opakowanie kartonowe będzie 5-cio warstwowe
3) proszę śledzić prognozy pogodny i dokonywać zakupów podczas najbardziej sprzyjających warunków w Państwa okolicy, gdyż podane informacje w punktach od 1-2 dotyczą średnich temperatur panujących w różnych zakątkach Polski.
4) proponuję zaopatrywać się w karmówkę ,gdy temperatury nie spadają poniżej 0 st, w dzień.
5) istnieje możliwość wstrzymania wysyłki po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i przełożenie na bardziej dogodny termin.
6) nie wysyłamy zwierząt karmowych w opakowaniach styropianowych ze względu na duże ryzyko zaparzenia się karmówki.
7) pomimo wszystkich zabezpieczeń paczek, ze względu na czynniki niezależne od nas ( różnice temperatur panujące w różnych zakątkach Polski, forma dostarczenia przesyłki przez placówkę odbiorczą, temperatury panujące na poczcie, czas noszenia paczki przez dostarczyciela itd.) wszystkie wysyłki realizowane są na odpowiedzialność kupującego.